Zpěváci alias kuchaři a sněhuláci

Přinášíme několik fotografií z dalšího sobotního setkání žáků ZUŠ Vojtěch, které se konalo 23. ledna 2016. Po obvyklé zvučené zkoušce zpěvů na neděli absolvovaly děti pololetní kontrolní test z hudební nauky, všichni dosáhli výborného výsledku. V dalším čase jsme pilovali kánony jakožto vhodnou přípravu na zpěv vícehlasů, ke kterým bychom se časem rádi dopracovali.

O následném vaření oběda je možné učinit si představu ze snímků. Tentokrát bezlepkový jídelníček obsahoval poctivou hustou bramboračku, skvělé i krásné špízy se šťouchaným bramborem a ovocné čokoládové fondu jako dezert. Báječně jsme si pochutnali, pro mne osobně byly všechny chody úžasné!

Velké poděkování opět patří dvěma maminkám, které nejen poradily a občas lehce pomohly, ale hlavně po nás uklidily a umyly nádobí, abychom mohli jít ven. Týmová hra podle určitých pravidel spočívala v dobývání území soupeře. Právě v sobotu bylo čerstvě nasněženo, takže sněhové koule jakožto střelivo a pády do sněhu vytvořily z řady z nás tak trochu sněhuláky. Následný farní karneval ovšem všechny brzy zahřál.

Zdenek Zavičák